Акумулятор для телефону Samsung

5 ноября 2018

Samsung - один з найбільш затребуваних брендів на вітчизняному ринку. Наявність величезної кількості бюджетних моделей і телефонів преміум-класу робить продукцію цього виробника ще популярнішим.

Але незалежно від бренду або моделі мобільника, акумуляторна батарея виробляє свій ресурс в середньому за 3-4 роки. АКБ Самсунга - не виняток. Якщо телефон почав швидко розряджатися, вимикатися при мінімальному заряді, значить, прийшов час заміни старої батареї на нову.

Як вибрати акб для Samsung
Компанія Samsung випускає надійні, стабільні і довговічні літієво-іонні акумулятори, які сумісні з безліччю моделей: Galaxy S3, S4, S5, Galaxy Note, Ace, Premier і інші. При виборі елемента живлення, детально ознайомтеся з характеристиками старої батареї. Це дозволить підібрати ідентичний варіант. Зверніть увагу на такі параметри:

  • ємність (в середньому 2100 мА / год), яка відповідає за тривалість експлуатації телефону, смартфона;
  • відсутність «ефекту пам'яті», що дозволяє заряджати в повному обсязі розряджений девайс
  • наявність вбудованих контролерів короткого замикання, перезаряду, які забезпечують безпечне і довгий функціонування батареї

В якості додаткового акумулятора придивіться до копій, які по надійності не поступаються оригіналам, а вартість істотно знижена.

Чому купувати батареї для телефонів на Bilka.com.ua вигідно
В інтернет-магазині представлено понад 300 елементів живлення популярного бренду Samsung: від заводських оригіналів до високоякісних копій. А також багатий асортимент батарей, АКБ посиленою ємності виробництва Lenovo, Fly, LG, Bravis та інших.