Данная новость посвящена владельцам смартфона Samsung S8. Магазин bilka.com.ua собрал все аксессуары для этого устройства в одном месте. Теперь Вам не нужно искать принадлежности для S8 в разных магазинах. Вы можете купить их у нас с доставкой по Украине и Киеву.

Читать далее →

Марсіанський ґрунт виявилася ідеально пристосована для виготовлення будівельних цегли завдяки присутності в ній наночастинок заліза - просте її "спрессовиваніе" призводить до утворення дуже міцних і непроникних для води і повітря блоків, заявляють учені в статті, опублікованій в журналі Scientific Reports.

Читать далее →

У народі це називається «поперло». Я говорю про численні схематичні зображення і малюнки нібито iPhone 8, який повинні презентувати восени цього року. Хоча чого нам скаржитися? Завдяки таким новин вже зараз можна зрозуміти, в якому напрямку збирається рухатися компанії Apple при розробці своїх найбільш продаваних пристроїв. Сьогодні дивимося на схематичне зображення нового айфона, яке опублікували відразу декілька відомих інсайдерів.

Читать далее →

Apple розробила технологію, яка дозволяє заряджати пристрої бездротовим чином на різних радіочастотах починаючи від 700 МГц (LTE), закінчуючи 2,4 ГГц і 5 ГГц (Wi-Fi). Система зарядки включає в себе бездротової роутер і кілька модулів, які визначають фізичне розташування заряджається пристрою і фокусують сигнал на приймач всередині гаджета.

Читать далее →

Apple нечасто ділиться статистиків використання власних софтверних напрацювань. Чого вже там, ми чуємо цю інформацію тільки на великих презентаціях, під час яких нам показують нові пристрої Тіма Кука і кампанії. Правда, бувають винятки, як сьогодні - Apple несподівано поділилася статистикою використання свого неоднозначного професійного редактора відео Final Cut Pro X.

Читать далее →

Останні пару тижнів как-будто десь прорвало трубу і в мережу витекло потоки коментарів відомих аналітиків про новий iPhone. Екран на всю передню панель, вертикально розташована подвійна камера, скляний корпус - все це уявити в голові поки що складно. Так що давайте краще подивимося на новенький iPhone 8.

Читать далее →

Китайська хакерська угруповання Pangu, відома зломом декількох версій iOS, зуміла здійснити джейлбрейк iOS 10.3.1 на iPhone 7. Результат своєї роботи розробники показали в рамках конференції по мобільної безпеки, яка пройшла в Китаї. Чи є плани у Pangu випустити загальнодоступну утиліту для джейлбрейка iOS 10.3.1 невідомо.

Читать далее →

Програмне забезпечення FalseGuide, зашифроване в додатки до посібникам для проходження комп'ютерних ігор, завдало серйозної шкоди більш ніж двом мільйонам користувачів, що використовують Google Play. Це стало відомо після того, як Check Point Software Technologies передала шокуючу інформацію.

Читать далее →

«Який iPhone купити?» - один з найбільш часто виникаючих питань у шанувальників техніки Apple. Якщо і ви сумніваєтеся, який же iPhone варто обирати навесні-влітку 2017 року, цей матеріал точно допоможе вам визначитися.

Читать далее →

Група вчених з Колумбійської школи інженерних і прикладних наук в Нью-Йорку розробила новий спосіб виробництва літієвих акумуляторів, що підвищує їх безпеку і ефективність. Крім того, це дозволить наблизитися до створення гнучких смартфонів, про що так мріють в Samsung і LG. Ми розібралися, як фахівці збираються зробити телефони абсолютно безпечними і коли відбудеться довгоочікувана революція в цій сфері технологій.

Читать далее →